Україна повернула тіла 62 полеглих героїв. Серед них — бійці з ОленівкиСьогодні, 11 жовтня, відбулося чергове передання Україні тіл військовослужбовців, загиблих у війні проти росії. Додому повернули тіла 62 героїв.

Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, пише Громадське.

«Переговори були надтяжкими, але завдяки кропіткій роботі всієї команди уповноваженого зі зниклих безвісти Олега Котенка вдалося повернути наших воїнів», — зазначили там.

Серед повернутих героїв — бійці з багатостраждальної Оленівки. Олег Котенко наголосив, що Україна повернула «тих, хто перебував у самому пеклі та захищав Україну».

У відомстві нагадують, що в областях працюють регіональні центри Уповноваженого, з якими можна зв’язатися за номером гарячої лінії: 0 800 339 247.

У вихідні дні повідомлення приймають у Viber і Telegram за телефоном: (095) 896-04-21. Також повідомити про зниклих осіб можна безпосередньо Уповноваженому: (099) 792-01-26.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW