США нададуть Україні сучасні засоби ППО – БайденПрезидент США Джо Байден сьогодні розмовляв з президентом України Володимиром Зеленським. 

Він висловив засудження ракетних ударів Росії по території України, в тому числі по Києву, і пообіцяв продовжувати надавати Україні підтримку, необхідну для самооборони, йдеться в заяві Білого дому, пише портал "УНІАН", інформує UAINFO.org.

У тому числі йшлося про передові системи протиповітряної оборони.

Він також підкреслив свою постійну взаємодію з союзниками і партнерами, щоб продовжувати покладати витрати на Росію, притягати Росію до відповідальності за її військові злочини і злодіяння і надавати Україні допомогу в області безпеки, економічну і гуманітарну допомогу.

У заяві прес-служби президента Зеленського також йдеться про розмову з Байденом.

"Провів продуктивну розмову з президентом США Джо Байденом. Головною темою обговорення була ППО. Зараз це пріоритет номер один у нашій оборонній співпраці", - підкреслив президент України.

Він додав, що лідерство Америки дуже важливе для України в питанні жорсткої позиції G7 і підтримки резолюції України на Генеральній Асамблеї Організації Об'єднаних Націй.

ДжерелоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW