19 загиблих, 105 травмованих - зросла кількість постраждалих від ракетного обстрілу 10 жовтняІнформація щодо наслідків масованих обстрілів, що сталися 10 жовтня станом на 07 ранку 11 жовтня.

Вчора внаслідок обстрілу ракети влучили по об’єктах критичної та цивільної інфраструктури у 12 областях та Києві, де виникло понад 30 пожеж, - повідомляє ДСНС.

Залишаються знеструмленими 301 населений пункт у Київській, Львівській, Сумській, Тернопільській та Хмельницькій областях.

ДСНС для забезпечення електропостачання залучила 22 електростанції, у тому числі 15 для закладів охорони здоров’я у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській,  Харківській та Чернігівській областях, а також 7 електростанцій для об’єктів критичної інфраструктури.

За інформацією енергетиків, відновлено електропостачання до 3 тис. 571 населених пунктів у Полтавській, Сумській, Тернопільській, Львівській, Київській та Хмельницькій областях.

До гасіння пожеж та аварійно-рятувальних робіт залучалися понад 1 тис. осіб та близько 120 одиниць техніки ДСНС. 

За попередніми даними загинуло 19 людей, ще 105 були травмовані. Нагадаємо, що станом на 17 годину 10 жовтня повідомляли про 11 загиблих та 87 поранених.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW