У Харкові практично повністю відновили подачу електроенергії та води: віялових відключень у місті поки не плануєтьсяМайже всі харків'яни знову з електроенергією та водопостачанням.

У місті практично в повному обсязі відновили подачу електроенергії та води, яка припинилася внаслідок російських обстрілів критичної інфраструктури. Про це повідомили у прес-службі Харківської міської ради з посиланням на слова мера Харкова Ігоря Терехова.

Ігор Терехов зазначив, що є окремі мікрорайони, в яких продовжують підключати електроенергію, але загалом електро- та водопостачання відновили.

"Також електроенергію подали до метрополітену. Якщо не буде нічних та ранніх обстрілів, то з завтрашнього ранку громадський транспорт ходитиме за розкладом. І всі наші комунальні служби також у повному обсязі надаватимуть послуги, які забезпечують життєдіяльність міста. У Харкові поки не планується віялове відключення споживачів від електромережі, яке проводиться в деяких регіонах України з метою обмеження обсягу споживаної енергії. Поки що ми тримаємо той рівень навантаження, який є, і він дозволяє Харкову зараз проходити без віялових відключень. Але я не відкидаю такої можливості. На жаль, це залежить не від нас і нашої енергетичної системи, а від того, наскільки глобальними будуть руйнування, яких цілеспрямовано завдає російський агресор", - сказав міський голова.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW