Ракетна атака по Україні: усі залізничні вокзали працють у штатному режиміТриває двісті двадцять дев’ята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Війська рф продовжують тероризувати мирне населення України. Наразі оприлюднено інформацію про прильоти у Києві, Дніпрі, Хмельницькому, Кривому Розі, Житомирі, Львові, Харкові та інших містах. Подібна ситуація вносить зміни у роботу інфраструктури. 

На офіційних каналах Укрзалізниці повідомили як працюють залізничні вокзали. 

Наразі є інформація, що усі залізничні вокзали працють у штатному режимі на висадку та посадку, пасажири в укриттях.

"Ми продовжуємо тримати руку на пульсі, резервні вагони готові до подачі у разі необхідності. Додаткові рейси — за потреби— будуть оголошені на офіційних каналах Укрзалізниці", - повідомили в Укрзалізниці. 

Також додали, що усі поїзди в Києві прибувають та вирушають за графіком, вокзал відчинено для пасажирів із квитками, підземні укриття працюють, очікування на рейс можливе в укриттях.

Кільцева електричка продовжує рух столицею чітко за розкладом.

Також в Укрзалізниці попередили про можливість затримки поїздів західного напрямку у зв'язку з ушкодженням контактної мережі. Резервні тепловози вже готуються забезпечити безперервний рух.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW