Проблеми сміттєзвалища обговорили у Кам’янці-ПодільськомуЗі збільшенням кількості населення в місті, збільшується й обсяг твердих побутових відходів, що вивозяться на сміттєзвалищі.

Періодичне тління на полігоні твердих побутових відходів, а також оновлення техніки, необхідної для його нормальної роботи, обговорили у Кам’янці-Подільському на засіданні комісії з ТЕБ і НС. Також виділили додаткові кошти на пожежну охорону та безпеку.

Полігону в Кам’янці – понад 50 років. Для ліквідації тління, що періодично виникає на полігоні, залучається техніка комунальних підприємств та бізнесу. Проте навіть цього не вистачає.

Проблеми сміттєзвалища обговорили у Кам’янці-Подільському, фото-1

До того ж техніка комунального підприємства "Спецкомунтранс", яке обслуговує полігон, давно бажає кращого, – повідомили у міській раді Кам’янця-Подільського.

На одній з останніх сесій міської ради на придбання сміттєвоза та бульдозера депутати виділили комунальному підприємству 4,1 мільйона гривень. Вчора додали ще 99,8 тисячі гривень – на пожежну охорону та 250 тисяч – на облаштування зовнішнього протипожежного водопостачання полігону та оплату послуг екскаватора.

Також на засіданні комісії ТЕБ і НС, щоб запобігти загрозі виникнення надзвичайної ситуації, вирішили:

  • Забезпечити координацію робіт комунальних підприємств, що залучені до гасіння пожеж
  • Вжити заходів, за потреби, для укладання угод з підприємцями, які можуть надати спеціальну техніку для залучення її на полігоні при виникненні небезпечних подій
  • Подбати про виділення з місцевого матеріального резерву необхідної кількості пально-мастильних матеріалів для комунальних підприємств, сили та засоби яких залучаються до гасіння пожеж КП "Спецкомунтранс" – вжити належних заходів для дотримання Правил з технічної експлуатації полігонів твердих побутових відходів
  • Забезпечити належний протипожежний стан полігону
  • Організувати пропускну здатність під’їзних та технологічних шляхів для можливості маневру пожежної та спецтехніки на сміттєзвалищі.

Читайте також:"Кам’янець-Подільський перинатальний центр закупив обладнання на півтора мільйони гривень".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW