Професійним авторам музики Новомосковська пропонують позмагатися за премію імені Бориса ЛятошинськогоМитці Дніпропетровщини можуть позмагатися за премію імені Бориса Лятошинського. Вона – для професійних композиторів. Переможець отримає 20 тисяч гривень.

Премію присуджують щорічно за видатні музичні досягнення. Композитори мають надіслати оригінальні твори академічного жанру. Роботи, написані протягом останніх п’яти років. Лауреат отримає диплом та 20 тисяч гривень.

Премія присуджується за декількома напрямками: за окрему композицію, за творчий доробок у певному жанрі та за творчі досягнення протягом п’яти років. Твори, які вже були відзначені іншими преміями або державними нагородами, не приймають.

Висувати кандидатів можуть творчі спілки, вищі навчальні заклади культури і мистецтва, театрально-видовищні заклади та мистецькі колективи.

Дедлайн подачі заявки – 1 грудня. Документи приймають за адресою: м. Київ, вул. БорисаГрінченка,1. Деталі на сайті: 

Переможців оголосять у січні 2023 року. Конкурс проводить Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти. Детальна інформація за телефоном: 044-202-13-90. Можна звертатися на електронну пошту: [email protected].AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW