Ціна на курячі яйця може “злетіти” до 10 гривень за штукуЕксперти прогнозують, що яйця можуть зрости в ціні до кінця цього року ще на 15-20%. Тому середня вартість десятка курячих яєць на кінець року коштуватиме близько 60 гривень. Водночас вартість десятка найвищої категорії курячих яєць може впритул наблизитися до позначки 100 гривень.

Раніше директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко попередив, що вартість курячих яєць за кілька місяців суттєво виросте. Також слід очікувати та на підвищення цін борщового набору та молочних продуктів.

В Україні найближчим часом очікується здорожчання продуктів харчування ще на 10-15%. На зростання цін вливають війна, порушення логістичних ланцюгів, ціни на паливно-мастильні матеріали, курс гривні щодо долара.

Нагадаємо, влітку 2022 року річний показник індексу інфляції досяг 20,1%. Водночас найбільше подорожчали сирі продукти, крупи та м’ясо.

Крім того, через війну в українців серйозно знизився дохід. Нацбанк в інфляційному звіті, зокрема, за липень стверджує, що загалом номінальні зарплати 2022 року скоротяться на 12%.

Джерело: ТСНAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW