З початку повномасштабного вторгнення ліквідували вже 9 політиків-колаборантівЗ початку повномасштабного вторгнення на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) ліквідували вже 9 політиків-колаборантів.

Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій Збройних Сил України (СтратКом ЗСУ).

У Херсоні вбили найбільше зрадників – Олексія Журавко з «партії регіонів», Павла Слободчикова з «блоку сальдо» та його однопартійця Дмитра Савлученка. «Регіонал» помер від артилерійського обстрілу, а інші два колаборанти від пострілу з вогнепальної зброї та вибуху в автівці відповідно.

У Голій Пристані Херсонської області помер Олексій Ковальов від «Слуги народу», якого до цього оголосили в розшук. Причиною смерті став постріл зі зброї.

Юрія Онищука з «опоблоку» та Івана Сушка з «опзж» вбили у Запорізькій області – в Мелітополі та Михайлівці. Життя обох колаборантів забрали вибухи – в будинку та автівці відповідно.

Успішні замахи скоїли ще на двох представників «опзж» – Олега Бойка та Володимира Струка. Їх обох застрелили з вогнепальної зброї, одного в Бердянську, а другого – в Кремінній. Останнього зрадника підірвали в автівці в Старобільську. Він представляв партію «наш край».

З початку повномасштабного вторгнення ліквідували вже 9 політиків-колаборантів

З початку повномасштабного вторгнення ліквідували вже 9 політиків-колаборантів

ДжерелоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW