У катівні на Харківщині знайдено коробку з вирваними зубними протезами українців, яких катували рашисти, - ФОТОФАКТ 18+Після деокупації Харківської області до поліції надходять заяви про колаборантів, злочини армії рф, а також свідчення місцевих жителів. Після звільнення села Піски-Радьківські до поліції звернулись місцеві мешканці, що в підвалі одного з домів утримували полонених - місцевих мешканців, АТОвців та полонених з ЗСУ.

Про це повідомляє у Facebook начальник Слідчого управління Головного управління Національної поліції України в Харківській області Сергій Болвінов. Він також оприлюднив фотофакти нелюдських злочинів рашистів - збройних сил російської федерації в Україні. Зокрема, на фото - коробка з вирваними золотими та срібними зубними протезами громадян України після тортур у катівні в селі Піски-Радьківські Ізюмського району.

"На даний момент поліції точно відомо про катування закопування/викопування в землю заживо та застосування противогазу з тліючою тряпкою. Також в катівні знайдені фалоімітатор, коробку з вирваними зубними протезами, дроти з мотузками і лист з опитуванням одного з чоловіків, які були тут", - зазначив Болвінов у дописі.

Він наголосив, що поліції відомі прізвища та імена військовослужбовців, над якими знущались росіяни, додавши, що слідчі та прокурори працюють над встановленням усіх фактів, які відбулися у цій катівні. 

"російські кати-військовослужбовці – це нащадки катів-опричників, царських катів, катів-людиноненависників диявольських органів радянського союзу – ЧК-ОГПУ, НКВС, СМЕРШ, КДБ. росія несе смерть і руйнування!", - зазначається з цього приводу у дописі на Facebook-сторінці Генштабу ЗСУ, де факту звірячого поводження з людьми привертається увага міжнародних інституцій.

У катівні на Харківщині знайдено коробку з вирваними зубними протезами українців, яких катували рашисти, - ФОТОФАКТ 18+, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW