У Запоріжжі через ріст захворюваності на COVID-19 знову можуть запровадити масковий режим в громадських місцяхНаприкінці минулого місяця в Запорізькій області зареєстрований значний зріст захворюваності на коронавірусну хворобу. Тільки за останній тиждень виявлено 1200 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, що на 38% більше за попередній тиждень.

Про це повідомили у пресслужбі Запорізького обласного Центру контролю та профілактики хвороб, передає 061.

Госпіталізовано за вказаний період 153 особи. На жаль, за вказаний період зареєстровано 6 летальних випадків.

В зв`язку із погіршенням епідемічної ситуації 29.09.2022 р. під головуванням голови Запорізької обласної військової адміністрації було проведено засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, за результатами якої було прийняте рішення щодо заборони перебування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно:

– в громадських будинках і спорудах (у тому числі захисних спорудах цивільного захисту (сховищах, укриттях), місцях тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб), громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Термін виконання: на період карантину.

«Прохання до населення Запорізької області з розумінням і відповідальністю віднестись до вищезазначених обмежень, і зберегти власне здоров’я та своїх близьких шляхом дотримання маскового режиму та своєчасного проведення вакцинації. Тим більш, що в лікувально-профілактичних закладах є достатня кількість вакцини, а вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби на COVID-19 і рятує життя», - зазначали в Центрі контролю та профілактики хвороб.

Нагададаємо, що головний санітарних лікар області Тарас Тищенко наголосив, що в умовах війни важливо вчасно вакцинуватися від інфекційних хвороб дітям і дорослим. Зокрема робити щеплення від COVID-19.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW