При втечі підірвався на російській міні: на Харківщині затримали екс-правоохоронця, який перейшов на бік РФ, - ВІДЕОУ Харківській області силовики затримали екс-правоохоронця, який "здавав" російським окупантам українських патріотів.

Працівники ДБР у взаємодії з поліцією затримали колишнього українського правоохоронця, який після окупації міста Ізюм "працевлаштувався" у так званій "народній міліції" загарбників. Про це повідомили у прес-службі Державного бюро розслідувань.

Зрадник допомагав патрулювати захоплене місто та доповідав своїм кураторам про патріотично налаштованих українців, після чого росіяни починали перевірки цих людей, часто застосовуючи до них тортури.

Після звільнення Ізюму та втечі загарбників працівники ДБР встановили місцезнаходження екс-правоохоронця. Під час затримання він намагався втекти, але наступив на протипіхотну міну, яку встановили росіяни. Внаслідок підриву чоловік отримав травматичну ампутацію стопи. Йому надали медичну допомогу і затримали.

Нині колишньому правоохоронцю повідомили про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW