Шокуючі кадри: у російській катівні на Харківщині знайшли коробку з вирваними зубними коронкамиНа звільнених від російських окупантів територіях викривають жахливі злочини. Так, місцевих мешканців, ветеранів АТО та полонених воїнів ЗСУ окупанти утримували в підвалі одного з будинків та піддавали тортурам.

Фото та відео зі звільненого с. Піски-Радьківські опублікував начальник слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов у мережі Facebook.

Як повідомив начальник слідчого управління, після звільнення села до поліції звернулися місцеві мешканці й розповіли про цей підвал.

"На даний момент поліції точно відомо про катування закопування/викопування в землю заживо та застосування противогазу з тліючою тряпкою. Також в катівні знайдені фалоімітатор, коробку з вирваними зубними протезами, дроти з мотузками і лист з опитуванням одного з чоловіків, які були тут", - написав Болвінов.

Він вказав, що поліцейські знають імена військовослужбовців, над якими знущалися росіяни.

"Слідчі та прокурори працюють над встановленням усіх фактів, які відбулися у цій катівні. Правосуддя знайде кожного винного", - пообіцяв Болвінов. 

УВАГА! ФОТО 18+AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW