Загарбники під час фейкового референдуму порахували навіть «голоси» українців, які виїхали з окупованої територіїНове перехоплення СБУ свідчить про те, що окупанти під час фейкового референдуму порахували навіть «голоси» українців, які виїхали з окупованої території.

Перехоплення опублікувала пресслужба СБУ.

Інформацію про підрахунок голосів під час фейкового референдуму зі своєю дружиною обговорював військовослужбовець Псковської дивізії. Він наразі потрапив в оточення ЗСУ на східному фронті. 

Дружина розказала йому останні новини про псевдореферендум – «это все на*балово… предлагали в Херсонской области купить даже «Ладу-гранту» или что-то такое, чтобы они проголосовали «за россию». 

Загарбник у свою чергу поділився враженням про свою розмову з місцевим населенням окупованої Донеччини: «Местные тут говорили, что половины людей здесь нету – уже уехали. А их голоса все равно посчитаны».

Але навіть знаючи про фейковість цих «референдумів», які провела рф на окупованих територіях України, росіяни навряд чи почнуть сумніватися у тому, що вони «асвабадітєлі».

Зате українські захисники на власні очі бачать, як їх зустрічають у деокупованих містах і селах. І це найкраща мотивація, щоб звільнити всі наші території!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW