У Слов’янську готуються до двох сценаріїв зимиСлов’янськ готується до двох сценаріїв: оптимістичний - це з опаленням, песимістичний - без. 

Для реалізації першого сценарію зараз робиться все можливе, аби забезпечити теплом домівки громадян. Як раніше зазначав голова військової адміністрації Вадим Лях, не тільки постачання газу в Донецьку область дасть можливість подавати тепло нашим громадянам. Для цього необхідна стабільна робота електрики. Для того, аби бути взимку з теплом, треба вирішити багато питань, зокрема тут важлива і військова складова. Над цими питаннями працюють.

У разі ж відключення чи відсутності опалення, у місті готують пункти обігріву у школах та дитячих садочках, адже вони обладнані твердопаливними, пелетними котлами, генераторами. В екстрених випадках людей можуть переміщати на деякий час у такі пункти обігріву. 

Вадим Лях розповів, що влада запасається і дровами, і пелетами для населення, аби була можливість підготувати альтернативні опалювальні пристрої, зокрема буржуйки.

Влада буде робити все можливе, щоб поновлювати послуги, до яких звикли мешканці, проте, незважаючи на те, що лінія фронту рухається і наші військові мають суттєві успіхи, обстріли Слов’янська продовжуються.

Ворог нищить нашу інфраструктуру, тому це може привести до відключень, як води, так і тепла. 

Читайте: 

  • Чи є надія на запуск опалення у Слов'янську
  • Від обстрілів постраждало більше 35 населених пунктів. Хроніки великої війни: 3 жовтня
  • Як отримати допомогу з місцевого бюджету на відбудову зруйнованого окупантами житла у Слов'янську

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262
AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW