На Південнобузькому напрямку ворог активно використовує дрони-камікадзе та БПЛАОбстановка у операційній зоні південнобузького напрямку складна, динамічна у розвитку, але контрольована.

Про це повідомляє Оперативне командування Південь.

Тривають активні бойові дії вздовж усієї лінії фронту. Силами оборони продовжується здійснення вогневого ураження позицій, сил та засобів противника, запобігання введенню в бій його резервів. Зокрема продовжується вогневий контроль мостів та переправ, ураження логістичних центрів та пунктів базування ворожих підрозділів.

Ворог зосереджує основні зусилля на утриманні захоплених територій, завданні втрат Силам оборони та стримані наших наступальних дій. Активно використовує дрони-камікадзе та безпілотні летальні апарати-розвідники з метою збору даних обстановки, завдання ураження і психологічного тиску.

 Ракетно-артилерійськими підрозділами Сил оборони півдня протягом ночі виконано понад півтори сотні вогневих завдання по районах зосередження живої сили та озброєння ворога, по ворожих позиціях вздовж лінії зіткнення військ та по складах боєприпасів в Херсонському районі.

За підтвердженими даними ворожа армія скорочена на 38 рашистів. Втрати техніки дорозвідуються.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW