Захищаючи Батьківщину від російських окупантів, загинув воїн з Криворізького району - Сергій ОрдашевськийЗахищаючи незалежність України, загинув працівник Південного ГЗК Сергій Іванович Ордашевський. Трагічна звістка надійшла до підприємства 27 вересня.

Про це повідомляє Південний гірничо-збагачувальний комбінат

Сергій Ордашевський працював на Південному ГЗК з 2007 року. Останнім часом він займав посаду машиніста бульдозера у рудоуправлінні комбінату. "Професіонал у своїй справі", - так характеризують Сергія його колеги.  

У травні цього року Сергія Івановича мобілізували до лав ЗСУ. Під час служби проявляв мужність та героїзм. На жаль, під час виконання військового обов'язку він загинув. 

У серпні 2023 року Сергію мало би виповнитися 40 років. Без чоловіка залишилася дружина Олена. Без батька - троє його синів - Сергій, Дмитро та Михайло. 

Керівництво та трудовий колектив Південного ГЗК висловлює родині загиблого героя слова співчуття та скорботи. Ми бачимо, якою дорогою ціною дістається Батьківщини перемога над ворогом. Вічна слава та пам'ять кращім синам України!

Захищаючи Батьківщину від російських окупантів, загинув воїн з Криворізького району - Сергій Ордашевський, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW