23 вересня - День міста Полтава. Згадуємо, яким було минулорічне святкуванняСьогодні ми відзначаємо День міста. День, який зазвичай приносить чимало радощів, а його святкування ще надовго залишає по собі приємні спогади. Феєрверки, концертна програма, дискотеки, флешмоби - все це залишилось у житті до війни. Сьогодні наша реальність - це повітряні тривоги, заборона масових заходів через те, що окупанти збирають провести квазіреферендуми на окупованих територіях та похорони наших захисників. Наших Героїв, які віддали життя за те, щоб ми продовжували жити. 

Цього року не хочеться писати пафосні вітання. Бажаємо лише одного - почути якнайвидше від нашого президента “Українці, війна скінчилась. Ми перемогли!”. 

Так сталось, що Полтава стала тимчасовою домікою для багатьох людей, які були змушені покинути свої будинки через бойові дії. Розуміємо, що якби не було добре у нашому місті, вдома всеодно найкраще. Нехай закінчиться весь жах війни і на усі наступні Дні нашого міста ви буде приїжджати лише в якості бажаних гостей. 

Цього року на театральній площі замість концертів виставка розтрощеної техніки окупантів. Така наша нова реальність.

Пропонуємо трішки зануритись у спогади і згадати яким День міста Полтава 2021.

День міста у Полтаві розпочався традиційним покладанням квітів, і завершився на Театральній площі концертом участю Cellovechno band, Special Chic, Jazz Therapy Band, Masazh, МОRЯ та співачки Олі Цибульської. Тоді містяни сперечались чому у Гадячі виступає гурт “Антитіла”, а в Полтаві Оля Цибульська. Нехай в подальшому для нас вибір зірки, яка буде розважати полтавців, буде найбільшою проблемою.

Поки біля сцени люди дивились концерт, по Соборності гуляли багато містян та гостей. Працювало містечко майстрів, де можна було придбати сувеніри, а також смачно поїсти та випити.

Комунальники прибирали сміття з урн навіть пізно вночі. Біля закладів, що продають алкоголь був аншлаг, а кафе і ресторани поблизу Театральної площі не мали вільних місць.

У супермаркетах теж величезна черга, а на вулиці — чимало нетверезих.

Тоді не було комендантської години і повітряних тривог. Тоді не було страху за наше життя. 

Віримо, що перемога близько. І зовсім скоро ми усі разом на нашій театральній площі зберемось і будемо святкувати найочікуваніше свято для кожного українця. 

А поки, з Днем міста, полтавці!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW