«23 серпня рашисти нас вирішили «привітати»: чоловік розповів про поранення під час двогодинного обстрілу села в Криворізькому районі, - ФОТО, ВІДЕО23 серпня, у День Державного прапора України, російські війська майже дві години обстрілювали село Мар’янське Криворізького району. Внаслідок одного з цих обстрілів у місцевого мешканця було зруйновано будинок, кухню, сарай, тепличку а сам він отримав поранення.

Про це житель села Олег Куций розповів журналістам.

Цього року через постійні обстріли російських військ пан Олег навіть не садив город, вирішив посадити тільки для своєї родини кілька грядок з помідорами та огірками в тепличці, яку збудували у дворі між будинком та сараєм. Та 23 серпня, під час двогодинного обстрілу, тепличка була знищена разом з усім врожаєм.

- 23 серпня нас вирішили «привітати» - був обстріл. «Облажували» нас години півтори-дві, оцей наш куток.

«23 серпня рашисти нас вирішили «привітати»: чоловік розповів про поранення під час двогодинного обстрілу села в Криворізькому районі, - Ф..., фото-3

Скільки саме було «прильотів» на подвір’я, пан Олег не знає, адже перебував в цей час в укритті.

- Потім почалась пожежа, ми почали її гасити. В мене в гаражі стояла машина, і я побоявся за неї. Раз вибігли – нічого, другий раз вибіг, почав тушить, чую вистріл, вихід звідти пішов. І я не встиг: відкрив калітку, і якраз сюди був «прильот». Так мене і зачепило.

Поранення Олег Куций отримав в руку та щелепу. Каже, що коли отримав поранення, одразу і не зрозумів, бо одразу поїхав до своєї родини в Одесу, завізши батька до Апостолового. Чоловіку перебинтували руку, і він так і поїхав. Вже в Одесі йому зробили знімок і виявили два уламки. Пану Олегу сказали, що люди живуть з уламками. Чоловіку зробили примочки, порадили пропити антибіотик.

- Після цього рука спухла, я в лікарню так більше і не звертався. Була розрубана щелепа, її зашили.

Також в результаті обстрілу постраждав кіт. Пан Олег відвіз хатнього улюбленця до своєї родини в Одесу, де його лікує дружина.

Від обстрілів було пошкоджено майно родини – в будинку повилітали шибки, пошкоджено дах, сарай згорів.

Чоловік показав журналістам уламки снарядів, які знищило його майно. Крім того, в нього на городі досі стирчать два снаряди, якими стріляли чи зі «Смерчу», чи із «Урагану». На місце пригоди приїжджали піротехніки і заспокоїли пана Олега - снаряди пусті, можна витягати із землі. Чоловік поки не знає, чи буде викопувати їх, адже вони в землі на глибині метрів двох.

Батько пана Олега - Василь Куций показав журналістам льох і розповів, що побудував його років 30 тому для того, щоб там зберігати картоплю, закрутки. Але останні 5 місяців саме це приміщення було для чоловіка та його сина укриттям від обстрілів рашистів.

Пан Олег зазначає, що останні дні в селі стало тихіше і нема «прильотів».

- В село «приходів» зараз немає - ні тут, ні в Воронцовці. Пару днів в Воронцовку було 4 «приходи», а так, такого нема, щоб були «приходи», вибухи... В основному, по околицям села.

Олег Куций не може зараз сказати, чи буде виїжджати з прифронтових населених пунктів, адже в Мар’янському він допомагає своєму батькові, а у Воронцовці (Херсонська область) в нього теж є будинок, який було пошкоджено. Чоловік наразі латає криші в своїх будинках, забиває вікна, щоб зиму було де пережити.

-Планів наперед не будуємо. Що воно далі буде – ніхто не знає. 

«23 серпня рашисти нас вирішили «привітати»: чоловік розповів про поранення під час двогодинного обстрілу села в Криворізькому районі, - Ф..., фото-33

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW