На Житомирщині цьогоріч близко 1,5 тисячі батьків покарано за недогляд за дітьмиЮвенальні поліцейські від початку 2022 року притягнули до відповідальності майже півтори тисячі батьків через недогляд за власними дітьми. Інформує про таке поліція Житомирської області з посиланням на ювенальну превенцію Житомирської області.

« – Правоохоронці задокументували 1484 випадки нехтування дорослими елементарними вимогами щодо забезпечення нащадків належними побутовими умовами, їжею, одягом, можливістю навчатися тощо», – йдеться у повідомленні.

У певних випадках у родинах була антисанітарія, чи вони зловживали алкоголем та наркотиками, тож дітей навіть доводилось вилучати із сімей.

У загальній кількості від початку року працівниками підрозділів ювенальної превенції районних управлінь та відділів поліції ГУНП в Житомирській області було складено 2795 адмінпротоколів: 2629 на дорослих та 166 на неповнолітніх.

На додаток, у 165 випадках неповнолітніх доводили до стану сп’яніння. І 65 осіб покарали за насильство у власних сім’ях щодо дітей.

Також від початку року ювенальні інспектори завітали до 2,3 тисячі кризових сімей з превентивними бесідами.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW