На Харківщині знайдено командний пункт ворога з арсеналом боєприпасів і техніки, - ФОТОДержавне бюро розслідувань виявило на Харківщині запасний командний пункт окупантів з чималим арсеналом боєприпасів та техніки.

Про це повідомили в пресслужбі ДБР.

На цікаву знахідку натрапили під час стабілізаційних заходів на околиці звільненої Балаклії. Місце відповідним чином окупанти обладнали в одному з будинків.

З-поміж іншого рашисти стягнули до пункту цілий арсенал боєприпасів. Їх сховали у підвалі, який був ретельно замаскований.

Під час відпрацювання об'єкта вилучено десятки ящиків з боєприпасами серед яких постріли для гармат та танків різних калібрів, міни, гранати, метальні порохові заряди.

Крім того, ДБР знайшло дві бойові машини піхоти з боєкомплектами. Також у підвалі був і запас харчів, які окупанти вилучали у місцевих мешканців.

"Вилучені боєприпаси та техніку ДБР передало підрозділам ЗСУ. Тепер російські снаряди пострілами повернуться до рашистів", - зазначили в ДБР.

Нагадаємо, раніше ми писали, що під Чорнобилем знайшли ворожий схрон з протитанковими мінами та ракетним комплексом.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW