Як виглядає село Таврійське після ракетного обстрілу, - ФОТОРЕПОРТАЖВночі 4 ворожі ракети поцілили по селу Таврійське, що знаходиться неподалік від Оріхова. Внаслідок ракетної атаки в населеному пункті пошкоджено гімназію «Перспектива», спортивний клуб, будинок культури.

Як виглядає Таврійське після ракетного удару, далі у репортажі 061.

На місцях прильотів утворились великі воронки. Очевидці кажуть, що ракети по селу випустили ворожі літаки.

- В 22.50 було 4 вибухи, ми одразу приїхали тому що спрацювала пожежна сигналізація. Приїхали, побачили оці воронки, зайшли, ужаснулись. Три воронки ми знайшли одразу ще вночі. Це пошкоджені наша гімназія «Перспектива», це наш опорний заклад, також наш спортивний зал і будинок культури. Очевидці сказали, я не чув, очевидці сказали, що прилітав літак і випустив 4 ракети. Одна ще в приватному підприємстві впала, на території, там ніяких пошкоджень немає, - розповідає голова Таврійської сільської ради Микола Свириденко.

Як виглядає село Таврійське після ракетного обстрілу, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-1

В гімназії навчається 245 учнів - всі заняття проводяться онлайн. В навчальному закладі нещодавно зробили ремонт, закупили нові меблі, кожен клас обладнали мультимедійними системами.

За словами Свириденка, зараз в гімназії знаходиться лише охорона закладу. Але, на щастя, внаслідок атаки ніхто не постраждав.

Вранці до будівлі гімназії прийшли десятки людей – вчителі, працівники сільської ради, батьки учнів – всі вони відгукнулись на заклик сільського голови в соцмережі допомогти ліквідувати наслідки прильоту ракет. В навчальному закладі не залишилось жодного вцілілого вікна, вибиті двері, пошкоджено дах, стелі. Вже по обіді місцеві жителі закрили вікна та двері OSB-плитами, прибрали з класів скло та сміття. 

- Те, що ми робили ставши громадою з 16-го року, те що ми робили у цих закладах, все воно пішло крахом. Скажімо так – потрібно починати все спочатку, - додає Свириденко.

З початку повномасштабного вторгнення в Таврійському пошкоджено вже більше 200 житлових будинків. Але керівник громади впевнений, що після перемоги вони все відбудують, головне - вигнати російських окупантів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW