Партизани діють: у Криму спалили машини відомого російського пропагандиста КисельоваУ Криму партизанський рух набирає обертів. Так, невідомий підпалив машини голови агентства "Росія сьогодні", відомого російського пропагандиста Дмитра Кисельова.

Інцидент трапився у ніч проти 17 вересня, у Коктебелі.

Про це повідомляє український журналіст Денис Казанський та російські телеграм-канали.

Повідомляється, що невідомий підпалив авто близько другої години ночі в Коктебелі. Згоріли "Ленд Ровер Фрілендер" та гольф-кар, які стояли біля вілли Кисельова.

Як пише телеграм-канал "Кровавая барыня", правоохоронці так званої окупаційної "влади" розшукують невідомого чоловіка, який спали авто телеведучому. Також додають, що це начебто був спеціальний підпал.

"На ранок сюди приїхало керівництво регіональної "поліції", а місцеві силовики зайнялися пошуком палія. За попередніми даними, це чоловік, який прийшов на місце у медичній масці та бахілах. Наразі співробітники "поліції" вивчають камери спостереження, а також обходять місцеві аптеки та магазини, намагаючись знайти покупців товарів, які злочинець використав для приховування своєї особи", - йдеться у повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW