Житомирщина однією з перших стала учасницею Національного туру «Кіно заради Перемоги»Житомирщина є областю, що однією з перших стала учасницею Національного туру «Кіно заради Перемоги!» та реалізується сектором кіномистецтва Житомирського обласного центру народної творчості.

Цей проєкт має суспільну місію - зміцнити віру у Перемогу, зцілити психологiчнi травми цивiльних та мотивувати до продовження активних дій військових. Основні аудиторії проєкту - сiм'ï ВПО та військові.

Минулий тиждень був присвячений Дню українського кіно в рамках якого, з 7 вересня, були проведені кінопокази українських фільмів.

Зокрема, в Житомирському військовому госпіталі були показані історичні фільми «Захар Беркут» та «Толока», в кінотеатрі ім. Івана Франка - казковий мультфільм «Викрадена принцеса» і «Микита Кожум’яка», а в кінотеатрі «Україна» - «Іван Сила» та «Захар Беркут».

Новогуйвинська ТГ провела показ комедійної кінострічки «11 дітей з Моршина», а Черняхівська ТГ - «Фокстер і Макс».

10 вересня, саме у День Українського кіно та День народження українського режисера Олександра Довженка, в "Гончаренко центр Житомир" глядачам була показана лірична комедія «Мої думки тихі», а в Тетерівській ТГ провели показ мультфільму «Викрадена принцеса» для наймолодших глядачів.

Проєкт продовжується до кінця жовтня, отож, уважно слідкуйте за сторінками спонсорів та обов'язково завітайте на нові кінопокази Національного туру «Кіно заради перемоги!"

P.S.: Реалізується проєкт за ініціативи Офісу Президента України та Державного агентства України з питань кiно, Асоціації "Дивись українське!" за підтримки фонду "МХП-Громаді" та компанії "Делойт" в Україні, за сприяння компанії "Вавілон", ГО "УкрКіноФест", ГО "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії", окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.

Джерело: Zhytomyr regional centre of folk artAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW