Начальник ОВА Дмитро Лунін зізнався, що попри заборону зміг купити у Полтаві алкоголь після 18:00 і одразу звернувся до поліції14-го вересня відбулася чергова відеоконференція начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна. Зокрема він відповів на запитання про дотримання підприємцями часу реалізації алкоголю.

-Обмежено продаж алкоголю із 18:00. Деякі заклади у Полтаві цього дотримуються, деякі – ні. Чи перевіряють це дотримання і чи є якісь результати перевірок?

-Я особисто, скажу вам чесно, на минулому тижні ходив і перевіряв. І, як воно є, скажу – мені продавали алкоголь о 20:00. Тому звернувся одразу до начальника головного управління національної поліції щодо недотримання тих рішень, які прийняла Рада оборони області. Проводили заходи, проводиться роз’яснювальна робота. У більшості наші підприємці дисципліновані та законослухняні, але є ті, які отримали адмінпротоколи і штрафи. Ця робота контролюється національною поліцією. Після проведених заходів ситуація покращилася, - відповів Дмитро Лунін.

Начальник ОВА також нагадав, що є телефон 102, чат-бот національної поліції, месенджери Полтавської ОВА, куди можна повідомляти про порушення часу продажу алкоголю.

Нагадаємо, із 1-го вересня, згідно рішення Ради оборони області, будь-який алкоголь на Полтавщині можна купити лише у проміжку від 12:00 до 18:00.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW