ЗСУ встановили вогневий контроль майже над усією Херсонською областюУкраїнські військові встановили вогневий контроль майже над усією територією Херсонської області. Але ускладнює просування ландшафт регіону та багато замінувань.

Про це повідомила голова Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

"Майже над усією територією Херсонської області тримається наш вогневий контроль, ми продовжуємо нашу бойову роботу, але про перемоги говорити поки рано, потрібно закріпитися у звільнених населених пунктах", - сказала вона.

За словами Гуменюк, особливості військової операції ЗСУ на півдні пов'язані з ландшафтом регіону, де дуже багато річок, каналів і відкрита степова місцевість. Тому там немає інформаційної відкритості, оскільки це дуже небезпечно для наших підрозділів і населення через загрозу обстрілів з боку ворога. Також дуже багато територій заміновано.

"Ми не можемо оголошувати всі наші успіхи, але ми просуваємося і тіснимо росіян - це дуже їх деморалізує", - підсумувала вона.

Нагадаємо, раніше ми писали, який фактор заважає ЗСУ швидко деокупувати Херсонщину.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW