У Новограді планують долучати мешканців громади до вирішення питань місцевого значенняМешканці Новограда-Волинського матимуть шанс долучитися до ухвалення рішень, важливих для громади та розв’язання місцевих значущих питань. Таке рішення винесуть на 24 сесію міськради 15 вересня. Про це інформує пресслужба Новоград-Волинської міської ради.

« – Зокрема, серед питань порядку денного – затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради та Положень щодо форм безпосередньої участі жителів Новоград-Волинської міської територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення», – йдеться у повідомленні.

Щобільше, внутрішньо переміщені особи, які мешкають у місцевій громаді, теж зможуть брати участь у розв'язанні питань, важливих для громади.

Розроблені проєкти відповідних нормативних документів місцевого значення спільно із Радою Європи в Україні у рамках програми «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW