Митці Новомосковська можуть позмагатися за премію імені Катерини БілокурХудожники Дніпропетровщини можуть отримати премію імені Катерини Білокур. Вона – для майстрів народного мистецтва. Переможець отримає 20 тисяч гривень. Повідомили у ДніпроОВА.

Учасники мають надіслати один твір або цикл творів, виконаний у техніці традиційного народного мистецтва. Оригінальну роботу, опубліковану протягом п’яти років.

Робота має вирізнятися високою професійною майстерністю та мати позитивні рецензії. Одна з умов – участь у всеукраїнських, міжнародних виставках та заходах з популяризації національного мистецтва.

Лауреат отримає диплом та 20 тисяч гривень. Якщо переможців декілька – винагорода ділиться між ними порівну.

Дедлайн подачі заявок – 1 листопада. Документи слід надіслати на електронну пошту: [email protected] або привезти у паперовому вигляді за адресою: м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1. Кейс документів дивіться на сайті: 

Конкурс щорічно проводить Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти. Премія присуджується 7 грудня до дня народження української художниці Катерини Білокур. Детальна інформація за телефоном: 044-202-13-90.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW