Чергова брехня від рашистів в інформаційному просторіСтаном на ранок 12 вересня окупанти поширили низку свіжої дезінформації.  

Фейк: Російські пропагандистські медіа повідомили, що «в селищі Березнегувате [Миколаївської області] підрозділи ЗСУ зайнялися мародерством і розкривають квартири населення під приводом пошуку зрадників».

Дезінформація: ЗМІ рф з посиланням на екс-аналітика ЦРУ Р.Макговерна повідомили, що «МАГАТЕ не покладає відповідальності за обстріл Запорізької АЕС на українських військових через те, що США мають великий вплив на ООН. Цим же зумовлено позицію експертів з питань, що стосуються Ірану та Сирії».

Дезінформація: В МО рф заявили: «київський режим з метою дестабілізації обстановки на «звільненій» ЗС рф території та заподіянні страждань мирному населенню продовжує навмисні обстріли енергетичної інфраструктури: об’єктів генерації, трансформаторних підстанцій та ЛЕП… щоденні удари по об’єктах електропостачання цивільної інфраструктури ведуться київським режимом навмисно та прицільно».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW