На закарпатській «Арені Минай» щойно завершився поєдинок 4-го туру чемпіонату України із футболу між полтавською «Ворсклою» та «Олександрією» із Кіровоградщини. Матч не подарував забитих голів і закінчився нічиєю – 0:0. Для полтавської команди набране сьогодні очко стало першим у цьогорічному чемпіонаті України. Найкращі моменти у складі «Ворскли» мав новачок команди Василь Кравець, який повернувся до рідної країни із чемпіонату Іспанії. У першому таймі півзахисник вже на 4-ій хвилині влучив у стійку воріт суперника, а у другому таймі ударом із штрафного потрапив у поперечину. На жаль, забити переможний м’яч жодному гравцю «Ворскли» не вдалося.

Із єдиним набраним очком наша команда все ще лишається на останній сходинці турнірної таблиці, оскільки інші команди мають кращу різницю забитих/пропущених м'ячів.

Полтавська «Ворскла» у матчі із «Олександрією» набрала перше очко у чемпіонаті України, фото-1

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram