Як в онкоцентрі Чернівців безкоштовно отримати лікиРозпочинаючи лікування, не поспішайте купувати ліки, необхідні вам для хімієтерапії.

Понад 80 препаратів для лікування онкологічних захворювань закуповує Міністерство охорони здоров'я України за кошти Державного бюджету. Закупівлі не зупинились і під час війни. Це пояснює обласний депратамент охорони здоров'я.

З початку військового вторгнення росії в Україну, міжнародні партнери надають підтримку українським пацієнтам, онкоцентри отримують онкопрепарати як гуманітарну допомогу. Також, за Програмою медичних гарантій, медичний заклад зобов'язаний забезпечити пацієнта ліками, що входять до Національного переліку лікарських засобів, адже за це сплачує Національна служба здоров'я України.

Якщо вам написали список необхідних ліків, запитайте у лікаря, чи є потрібний вам препарат у медичному закладі. Також ви можете самостійно перевірити наявні в онкоцентрі ліки.

Для зручного пошуку ліків скористайтеся посиланнями, за якими ви можете дізнатися про наявність потрібних вам лікарських засобів в онкоцентрі:

Буковинський клінічний онкологічний центр (Чернівці, вул. Героїв майдану, 242)

єЛіки. На цьому ж ресірсі можна подивитися наявність препаратів по всіх медзакладах Чернівецької області. 

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новини Чернівців)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news0372AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW