“Залізних” танкістів з Хмельниччини відзначив Головнокомандувач ЗСУНагрудним знаком “Сталевий хрест” з нагоди Дня танкістів, який відзначають в Україні сьогодні, 11 вересня, нагороджено бійців 3-ї окремої танкової Залізної бригади.

Цю найновішу нагороду Головнокомандувача ЗСУ, як повідомляють у пресслужбі підрозділу, вручив побратимам Командувач Сухопутних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

“Він відзначив звитягу воїнів 3-ї танкової у визволенні Батьківщини від російського агресора та подякував за службу. Також офіцери й бійці отримали цінні подарунки”, – йдеться в в повідомленні.

“Залізних” танкістів з Хмельниччини відзначив Головнокомандувач ЗСУ (ФОТО), фото-1

Командира бригади полковника Романа Шеремета відзначено іменною зброєю.

“Залізних” танкістів з Хмельниччини відзначив Головнокомандувач ЗСУ (ФОТО), фото-2

Зауважимо, що нагрудним знаком “Сталевий хрест”, встановленим Головнокомандувачем ЗСУ у грудні 2021 року, нагороджуються військовослужбовці Збройних Сил України за виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

“Залізних” танкістів з Хмельниччини відзначив Головнокомандувач ЗСУ (ФОТО), фото-3

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW