РФ нанесла удари по критичній інфраструктурі Харківщини: у Харкові та області зникли світло і водопостачання, виникли пожежіКраїна-терорист обстріляла критичну інфраструктуру Харківської області.

Російські окупанти нанесли удар по інфраструктурному об'єкту міста. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив мер Харкова Ігор Терехов.

Ігор Терехов зазначив, що через удар у багатьох районах міста пропало світло.

"З цієї ж причини в тих же районах немає води - не працюють насоси. Це підла та цинічна помста російського агресора за успіхи нашої армії на фронті, зокрема у Харківській області. Прошу всіх дотримуватися спокою. Наші спеціалісти та комунальники вже працюють над усуненням тих ушкоджень, що місту завдав наш ворог", - запевнив міський голова.

В той же час голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов заявив, що загарбники нанесли удари по критичній інфраструктурі міста та області.

"У деяких населених пунктах немає електро- та водопостачання. На місцях влучань виникли пожежі. Усі профільні служби працюють на місцях та усувають пошкодження. Просимо жителів Харківщини зберігати спокій", - зазначив очільник ХОВА.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW