Кличко відповів на петицію з вимогою відремонтувати бомбосховища у КиєвіМер Києва Віталій Кличко відреагував на петицію з вимогою відремонтувати всі укриття у столиці.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали, що мешканці міста вимагають відремонтувати бомбосховища через те, що споруди мають жахливий стан.

Автор петиції Роман Нестеренко наголошує, що більшість бомбосховищ Києва у жахливому стані.

"При цьому влада намагається примусити киян користуватись бомбосховищами, забороняючи працю транспорту і магазинів під час повітряних тривог", - йдеться в тексті документу.

Відповідна петиція зареєстрована на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації та за короткий час набрала понад 6 тисяч голосів.

Так, відповідаючи на петицію, міський голова Віталій Кличко доручив заступнику голови КМДА розглянути її в установленому порядку (доручення №08/КО-1532)

Прошу опрацювати підтриману електронну петицію відповідно до п. 5.4 "Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій" від 10.06.21. Термін: 09.09.2022, - сказано в документі.

Раніше ми розповідали, що у Києві пропонують перейменувати площу та бульвар на честь королеви Єлизавети II.

Вас може зацікавити: Кияни вимагають заборонити дискотеки у столиці після скандального відео: з’явилася петиція

Головні новини Києва - 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій часAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW