В Одеській області на кордоні виявили псевдостудента: хлопець намагався виїхати за фальшивими документами на навчання, - ФОТОПсевдостудент з України намагався потрапити до Молдови через автомобільний пункт пропуску "Табаки".

Про це повідомили у пресслужбі Ізмаїльського прикордонного загону.

Днями прикордонники затримали 21-річного громадянина України в автомобільному пункті пропуску «Табаки». Він намагався виїхати з України за фальшивими документами на навчання. Завдяки професіоналізму інспектора прикордонної служби було встановлено, що бланк студентського картки Вищої економічної школи в Стальовій Волі містить ряд ознак підробки та не відповідає вимогам розпорядження Міністерства науки та вищої освіти Республіка Польща.

За ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» охоронці кордону направили повідомлення до поліції, представники якої забрали чоловіка для подальших процесуальних дій.

В Одеській області на кордоні виявили псевдостудента: хлопець намагався виїхати за фальшивими документами на навчання, - ФОТО, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW