Через збройну агресію росії масово гинуть дельфіни у Чорному морі – розпочато розслідування екоциду, - ФОТОНа пляжах Одещини з початку збройної агресії рф проти України знаходять велику кількість загиблих морських ссавців. Ймовірна причина їх загибелі — використання гідролокаторів на підводних та надводних човнах країни-агресора. Сонари видають потужні звуки, які негативно впливають на здоров’я тварин.

Про це повідомляє Офіс Генпрокуратура.

За ініціативою прокуратури проведено огляди та розтини морських свиней і дельфінів, знайдених мертвими на узбережжях. Відібрані зразки будуть направлені для проведення досліджень у Падуанському університеті (Італія), та окремого дослідження структур внутрішнього вуха ссавців у Ганноверському університеті (Німеччина).

Також прокуратура готує запити про надання міжнародної правової допомоги до Республіки Болгарія, Турецької Республіки та Румунії щодо встановлення аналогічних випадків загибелі дельфінів.

Прокурори Одеської обласної прокуратури відкрили кримінальне провадження за фактом екоциду (ст. 441 КК України).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW