Ракетна атака по Дніпропетровщині: вогнеборці приборкують полум’я, а у повітрі збільшилась кількість отруйних речовинСьогодні вранці війська рф завдали ракетного удару Кривому Рогу. В результаті удару виникла сильна пожежа на нафтобазі. На місці працюють вогнеборці та пожежний потяг. Масштаби руйнацій та інформація про постраждалих з’ясовуються. Проте вітер і досі розносить сильний токсичний дим по районах Кривого Рогу, а місцеві жителі страждають.

Про це повідомляє сайт 056.

"12.01. Вогнеборці приборкують  полум’я на місці сьогоднішнього "прильоту" у Кривому Розі. Складна і небезпечна робота. Дякую за службу!", - написав голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

Через пожежу на нафтобазі у Кривому Розі отруйних речовин у повітрі побільшало. Чорний густий дим, який розповсюджується містом внаслідок сильної пожежі, є дуже токсичним.

Деякі люди, які пребувають в місті відчувають задишку та головний біль. Тому, щоб уберегти своє здоров'я, краще не виходити на вулицю, щільно закрити вікна та двері своїх приміщень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW