Історія довкола Житомирського онкодиспансеру продовжується, - С.КузьмінихМинулорічну історію про лікарів НКП "Житомирський обласний онкологічний диспансер" Житомирської обласної ради, які продавали безкоштовні ліки для онкохворих, нагадав нардеп С.Кузьміних.

Народний депутат України, член Комітету Верховної ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Сергій Кузьміних виклав у себе на сторінці у соцмережі копії листів-звернень та відповідей щодо онколікарні у Житомирі.

Зокрема, парламентар розповів, що Житомирський онкодиспансер придбав комп’ютерний томограф за майже 36 млн грн. попри застереження Бюро економічної безпеки України, яке вбачало шкоду економічній безпеці України і пропонувало відмінити закупівлю.

Історія довкола Житомирського онкодиспансеру продовжується, - С.Кузьміних, фото-1

Тендер відбувся.

"У Житомирі як не одна халепа, то друга. То нема ліків, то інформація про безкоштовні медикаменти не оприлюднена на інформаційному стенді, то безкоштовні ліки продають… постійні проблеми та суди, історії Суслика-Лучківа-Гринчука, а зараз і тендер Житомирського онкодиспансера… А тим часом онкохворі з Житомирської області змушені лікуватися у Києві, Чернівцях, Вінниці, у інших закладах, бо у нас онкологію лікують кобальтовим апаратом - лікування вчорашнього дня. Не лінійним прискорювачем, у нас його нема. Міг би бути! Проте керівництво області не змогло домовитися між собою, і Житомирщина втратила шанс його отримати", - зауважує С.Кузьміних.

Цікаво, що у пості дано для порівняння посилання на закупівлі іншими медичними закладами комп'ютерних томографів за 25 млн.грн.:

  • КНП "Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради";
  • КНП «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги».

"Нашу онколікарню знову не цікавить питання лікування, БЕЗКОШТОВНОГО лікування!!! Змушений звертатися вище, щоб проаналізували діяльність закладу, його закупівлі, використання бюджетних коштів, кадрову спроможність в області", - написав С.Кузьміних.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW