У Запоріжжі провели благодійний аукціон, гроші збирали на реабілітацію полонених оборонців Маріуполя, - ФОТОРЕПОРТАЖУ Запоріжжі Асоціація захисників родин «Азовсталі» провела благодійний захід - виставку-продаж мистецьких робіт - на підтримку героїв "Азовсталі". 

За словами організаторів аукціону, мета заходу: нагадати українцям та всьому світу про Маріупольський військовий гарнізон та його подвиг, а також зібрати кошти на реабілітацію хлопців та дівчат, що повернулись з полону. 

Кохана полоненого бійця, організаторка заходу Ярина Геращенко говорить, що варто акцентувати увагу на важливості підтримки "інформаційного шуму" довкола героїв Азовсталі і війни. 

"Цей захід не розважальний. Наша мета - зібрати кошти на реабілітацію військовополонених, бо багато з них без кінцівок і потребують тривалого лікування та реабілітації", - сказала Ярина. 

На благодійній виставці можна було придбати картини, інсталяції, хенд-мейд вироби, листівки та плакати від небайдужих українців. 

"Готувались близько місяця. Роботи нам надсилали з усієї України та з-за кордону. Кілька сотень робіт", - говорить організаторка Наталія Соловйова.

100% прибутку від проданих робіт на аукціоні та під час виставки будуть передані у фонди Асоціації захисників родин «Азовсталі» та Патронатної служби «Янголи Азову».

Одну з картин купила родина полоненого бійця. Олена - мати військового, каже, що картина їй дуже сподобалася і вона готова була за неї змагатися.

"Син в полоні. Вчора лист передав Червоний Хрест. Син написав, що перебуває в рф і сподівається на обмін. Написав, що був в Оленівці. 10 речень написав. Дуже плакала. Чоловіку зателефонувала і читала, він також служить і також був в полоні", - розповідає Олена. 

Жінка каже, що картина буде висіти вдома. Поруч з прапором та медаллю. 

Благодійний мистецький захід підтримали запорізькі гурти «Banderstadt», «Хорта» та Sabina Safarli. Також виступав спеціальний гість та хедлайнер благочинної події – заслужений артист України Арсен Мірзоян.

Як повідомили 061 організатори аукціону, вдалось зібрати понад 170 тисяч гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW