Переселенка з Донеччини перевезла на Тальнівщину більше сорока домашніх улюбленцівРозповідає, обрала Тальнівщину через те, що мала тут знайомих, а з переїздом допомогли племінниці жінки. Зізнається, що пошуки майбутнього житла тривали довго і були дуже клопіткими, пишуть «Вісті Черкащини».

Місцевості вона не знала, придбати квартиру для неї був не варіант, бо мала жити не сама, а зі своїми підопічними, а це – 20 собак, 20 котів, 3 білочка і пташечка. Для них, як зауважує жінка, має бути достатньо місця. Та й сусіди краще, щоб подалі проживали, щоб зайвий раз нікого не тривожити.

Всіх тварин перевозили поступово. 5 собак допомогли доставити волонтери, а решту перевезли вантажним автомобілем. Великих собак у клітках, а котиків у відповідних переносках. Пригадує, що з дому їхати було дуже тяжко. Особливо залишати будинок і всю облаштовану територію для прожиття тварин. Тепер жінці потрібно робити все з нуля.

Частину коштів на нове житло довелося позичити, крім того, ще варто побудувати вольєри для собак та житло для котиків. Територія біля хати у селі достатня, та найгірше, зі слів Ірини Вікторівни, те, що немає паркану по периметру придбаного обійстя. Через це тварин постійно потрібно супроводжувати власноруч, що забирає багато часу. Зараз пані Ірині допомагає сестра, але, як каже жінка, вона приїхала на поміч тимчасово.

За професією пані Ірина швачка. Та наразі шити немає можливості, каже, що все обладнання у неї є, але поки що стоїть нерозпаковане. Зможе взятися за шиття швидше за все тоді, коли облаштує для своїх улюбленців нормальні умови для проживання.

У їхній сім’ї, як розповідає жінка, завжди опікувалися вірними домашніми друзями. Тож вона ще з маленької понад усе любить тварин. Коли бачить нещасне цуценя чи котеня, яке залишили господарі, то не думаючи забирає до себе. Розповідає, що у кожного з них своя історія. У когось перебиті лапки, хтось знесилений від голоду, а когось просто викинули власники. Тому Ірина Вікторівна старається всім дати притулок, зігріти та нагодувати. Каже, що не розуміє інших людей, яким байдужа доля тварин.

Жінка буде дуже рада допомозі. Зрозуміло, що коштів для утримання такої кількості тварин у неї недостатньо. Варто постійно купувати їм корм, крупи та інші продукти. Також потрібно возити їх на огляд до ветеринара, а доїхати із села у місто нині теж затратно. І до зими залишається не далеко, тому варто якнайшвидше облаштувати місця для проживання домашніх улюбленців.

Ірина Вікторівна чекає на підтримку від жителів громади. Хто може запропонувати допомогу жінці звертайтесь за її телефоном – 0975879713 – Ірина Вікторівна.

Джерело: ПрочеркAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW