В Україні очікується сонячний день та холодна ніч: прогноз погоди на 5 вересня



Понеділок в Україні буде сонячним. Повсюди дощі малоймовірні, хмар, хоча й красивих, білих, мало, проте багато синього неба.

Про це повідомляє редакція. 

Синоптикиня Наталка Діденко повідомляє, що 5-го вересня протягом дня температура повітря буде стриманою: прохолодніше на сході та півночі, +15+19 градусів, тепліше на заході та півдні, +17+24 градуси, у центральній частині - помірно тепло, +16+20 градусів.

Ніч, звичайно, вже холодна, передбачається +7+12 градусів, у північних областях та на північному сході +4+9 градусів. 

У Києві 5-го вересня очікується сонячна красива погода з максимальною температурою повітря близько +18 градусів. Вночі, ввечері, вранці стовпчики термометрів опускатимуться до +7+11 градусів.

Починаючи з самого ранку й до пізнього вечора, небо у Дніпрі буде вкрите хмарами. Без опадів.

За останні 130 років 05 вересня в Дніпрі спостерігалась максимальна температура повітря 33.6° у 1897 році, а мінімальна 1.7° у 1939.

В Україні очікується сонячний день та холодна ніч: прогноз погоди на 5 вересня , фото-1

У Мелітополі ранкове прояснення не зробить великої погоди на фоні похмурого дня в цілому. Без опадів.

За останні 130 років 05 вересня у Мелітополі спостерігалась максимальна температура повітря 30.4° у 1951, 1954 та 2008 роках, а мінімальна 5.4° у 1945.

В Україні очікується сонячний день та холодна ніч: прогноз погоди на 5 вересня , фото-2

Народний прогноз погоди: 5 вересня відзначається день святого Лупа. Погоду цього дня у далекі часи передбачали журавлі: якщо вони на південь потягнули, то зима прийде рано; якщо ж журавлі полетять низько - зима буде теплою; полетять високо - холодною; якщо летять низько, швидко, мовчки - чекайте незабаром негоди.

Наталка Діденко додала, що більшу частину тижня ми перебуватимемо серед сухої сонячної погоди, серйозні дощі прибудуть в Україну в суботу-неділю. Куди, які, скільки - будемо дивитися разом.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW