ЗСУ знищили відпочинковий комплекс у Херсоні, який віддали під житло для окупантів і колаборантів, - ФОТОЗСУ знищили херсонський відпочинковий комплекс, який колаборант Сальдо віддав під житло для окупантів і колаборантів.

Як повідомляє "Мост", кілька дуже потужних вибухів пролунали в окупованому Херсоні. Містяни повідомляють про знищення ЗСУ відпочинкового комплексу «Затерянный мир», який належить Володимиру Сальдо.

В місцевих пабліках херсонці пишуть, що після вибухів в значній частині міста зник окупантський мобільний зв'язок, також пишуть про перебої в роботі підконтрольного окупантам інтернет-провайдера «СкайНет».

У лазнево-оздоровчому комплексі «Затерянный мир», де були й готельні номери для клієнтів, які полюбляли «добре відпочити в інтимній обстановці». Відомо, що в закладі тривалий час жили окупанти і колаборанти. Відомо, нещодавно звідти виїхало чимало окупантів. Чи була це ротація і чи заселилася в «Затерянный мир» нова партія окупантів, невідомо. Але відомо, що саме на верхньому поверсі розташовані готельні номери, де ймовірно жили окупанти і зрадники. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW