Україна досягла тактичного сюрпризу, – розвідка Британії про наступ на ПівдніЗСУ проводять успішний наступ на Херсонщині. У міноборони Британії заявили, що українські бійці досягли тактичної "несподіванки", - передає 24 канал.

Українські захисники поступово просуваються, звільняючи тимчасово окуповані території Херсонської області. Вони завдають окупантам шалених втрат.

У міністерстві оборони Великої Британії розповіли, що з 29 серпня Збройні Сили України відновили наступальні дії на півдні України. Одним з елементів цього наступу є постійне просування на широкому фронті на захід від річки Дніпро. Воно зосереджене на трьох напрямках у межах окупованих росією територій Херсонської області.

Операція має обмежені безпосередні цілі, але українські сили, ймовірно, досягли певної тактичної несподіванки, використовуючи погане матеріально-технічне забезпечення, адміністрування та керівництво в російських збройних силах,– мовиться у повідомленні.

Там додали, що у зв'язку з тим, що бойові дії також тривають на Донбасі та Харківському напрямку, найважливішим рішенням для окупантів найближчими днями буде те, куди направити якийсь оперативний резерв, який вони зможуть створити.

Позаштатний радник Офісу Президента Олексій Арестович також нещодавно прокоментував ситуацію на Півдні. За його словами, коли наступаєш на угруповання з 30 БТГр, то рано чи пізно зустрінешся з резервами.

Проте українські війська не припинили виконувати своїх завдань. Наразі вони реалізовують задум команди. Деталей Арестович не розкрив, оскільки Генштаб просив про тишу.

Водночас радник ОП наголосив, що основним змістом того, що відбувається на Півдні, є удари по логістичній інфраструктурі росіян. Зокрема, за результатами атаки по плацдарму окупантів 1 вересня росія зазнала значних втрат. Лише з одного місця на правому березі Дніпра вивезли 3 КАМАЗи "двохсотих" загарбників.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW