Поляки і особисто прем’єр-міністр Матеуш Моравецький подарували магнітно-резонансний томограф лікарні у ЛьвовіЛьвівська лікарня св. Луки (колишня 8-а міська лікарня) отримала новий апарат МРТ – Siemens Magnetom Sola. Це апарат експертного класу.

Як інформує "ZАHID.NET", його подарували львів’янам поляки і особисто прем’єр-міністр Матеуш Моравецький, повідомили 2 вересня в лікарні.

"За допомогою Siemens Magnetom Sola швидко, якісно та інформативно можна обстежувати головний мозок, черевну порожнину, судини, хребет, м’які тканини, суглоби та внутрішні органи.

МРТ-апарат має цілу систему датчиків штучного інтелекту, які автоматично визначають стан пацієнта та необхідні саме для нього обстеження", – йдеться у повідомленні.

Поляки і особисто прем’єр-міністр Матеуш Моравецький подарували магнітно-резонансний томограф лікарні у Львові, фото-1

Це перший комунальний МРТ у Львові.

Як пояснили у лікарні, обстеження на ньому за скеруванням сімейного лікаря будуть безкоштовні.

За даними медиків, щодня 16 людей в області потребують МРТ-діагностики.

На рік це майже 6 тисяч пацієнтів.

МРТ працюватиме цілодобово. Тривалість кожного обстеження – не більше 20-ти хвилин, за добу їх можуть зробити 40 пацієнтам.

На цьому апараті, за словами генерального директора Першого медичного територіального об'єднання Олега Самчука, обстежуватимуть і військових, і цивільних і не лише з Львівщини, усіх, хто потребуватиме такого обстеження.

Також підписуйтеся на наш Telegram-канал, де багато цікавих новин, фото і  відео!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW