"Я не знаходжу слів": загиблому військовослужбовцю з Тернополя прийшла повісткаУ Тернополі загиблому військовослужбовцю з Тернополя Павлу Римару Тернопільський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки надіслав повістку.

Про це у соціальній мережі Facebook повідомила його матір, передають "Тернополяни".

Загиблому Павлу пропонують з'явитися до центру комплектування та соціальної підтримки у вівторок, 13 вересня о 9:00 годині.

"Як на це реагувати? Не знаходжу слів. Дуже боляче і сумно. Павлу, який загинув 1 лютого 2015 року, прийшла повістка!!!", - поділилася мати загиблого воїна Тетяна Римар.

Нагадаємо, Павло Андрійович Римар народився 8 липня 1980 року. Навчався у Тернополі в школах №16 і №12. Активно займався спортом, відвідував секцію боротьби в одній зі спортивних шкіл міста. 

Здобув освіту практичного психолога у Тернопільському національному педагогічному університеті. Служив у внутрішніх військах України.

Добровольцем  Павло пішов до батальйону територіальної оборони, з липня 2014 року ніс службу на блокпостах на в'їзді в Крим у складі 6-го окремого мотопіхотного батальйону 128-ї гірсько-піхотної бригади (раніше 6-й БТО Тернопільської області «Збруч»).

Життя Павла обірвалося 1 лютого 2015 року внаслідок пожежі та вибуху складу боєприпасів на території старої ферми у польовому таборі ЗСУ неподалік села Преображенка на Херсонщині. Саме там розміщувалися бійці Тернопільського батальйону територіальної оборони "Збруч". Тоді в пожежі загинули 6 військовослужбовців з Тернопільщини.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW