Скільки переслеенців взяли на роботу працедавці БуковиниНа Буковині 84 роботодавці отримали компенсацію за працевлаштування переселенців.

Роботодавці Буковини взяли на роботу 209 переселенців, - повідомляє Чернівецька облрада.

Найбільше компенсацій виплатили у Чернівцях, на Глибоччині, Кельменеччині, Новоселиччині, Сокирянщині, Сторожинеччині та Хотинщині. Загалом роботодавці області отримали понад 2 млн грн компенсації.

Як зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко, в області досить успішно працює урядова програма відшкодування працедавцям зарплати за кожного працевлаштованого переселенця.

Виплата складає 6500 грн упродовж двох місяців. Програма продовжує працювати, прийом заяв компенсації триває, подати документи можна у найближчій філії Чернівецького обласного центру зайнятості або через портал «Дія».

Найбільше переселенців працюють в оптовій та роздрібній торгівлі, на СТО, зайняті у переробній промисловості, транспортному, складському та сільському господарстві, а також у сфері адміністративного і допоміжного обслуговування, на будівництві.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новини Чернівців)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news0372AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW