Місія МАГАТЕ починає важливу роботу на ЗАЕС, аналогів якої не було за всю історію існування організації, - ГалущенкоМісія МАГАТЕ вирушила на ЗАЕС. Сьогодні місія МАГАТЕ починає важливу роботу, аналогів якої не було за всю історію існування організації.

Про це в Фейбуці написав міністр енергетики України Герман Галущенко. 

"Ми високо цінуємо зусилля генерального директора МАГАТЕ Rafael Mariano Grossi та його команди, спрямовані на забезпечення ядерної безпеки нашої держави та світу через надзвичайні загрози внаслідок дій російських військових на окупованій ними Запорізькій атомній станції. Висновки і рекомендації за результатами роботи місії будуть імплементовані при повернені станції під наш контроль. Станція має повернутись під повний контроль України", - йдеться у дописі. 

Також зазначається, що ЗАЕС - українська атомна станція, і лише Україна здатна гарантувати виконання всіх складових безпеки експлуатації. Міністр впевнений, що після деокупаціі станції важливим етапом буде створення демілітаризованої зони навколо неї.

"Ми спільно обговорили і передали місії перелік технічних і безпекових показників, які важливо перевірити міжнародним експертам під час візиту на станцію. Успішна реалізація всіх завдань місією матиме велике значення для ядерної безпеки не лише України, але й всього світу", - написав Галущенко. 

Місія МАГАТЕ починає важливу роботу на ЗАЕС, аналогів якої не було за всю історію існування організації, - Галущенко, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW