​Городоцьким комунальникам повернуто 140 тис грн за пальнеПрокуратура через суд зобов’язала приватного підприємця повернути на рахунки комунальних підприємств Городоцької міської ради понад 140 000 гривень.

В Хмельницькій обласній прокуратурі пояснили, що йдеться про кошти, зайво сплачені за трьома договорами про закупівлю дизелю та бензину, які були укладені в 2020-2021 роках між КП Городка і бізнесменом.

“Попри досягнуті домовленості щодо ціни, підприємець неодноразово ініціював укладення додаткових угод до договорів з метою збільшення вартості пального. Обґрунтовував це тим, що вартість товару на ринку різко зросла. Насправді ж коливання цін в той період було значно нижчим, ніж це задекларовано у спірних угодах, або ж взагалі зменшилися”. – зазначили в установі.

Прокурори відреагували на такі порушення і звернулися із трьома позовними заявами до господарського суду. За результатами розгляду позовів, як уточнили в прокуратурі, на рахунки комунальних підприємств повернуто понад 140 000 гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW