Із 1 вересня у Львові для проїзду транспорту перекриють ділянку вулиці ШевченкаУ Львові буде перекрито вулицю Шевченка на ділянці від вулиці Залізничної до вулиці Юнаківа орієнтовно впродовж тижня. 

Із 1 вересня у Львові для проїзду транспорту буде перекрито вулицю Шевченка на ділянці від вулиці Залізничної до вулиці Юнаківа. На цьому відтинку дороги розпочнуть стелити фінальний шар асфальтобетонного покриття. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

"Роботи триватимуть близько тижня. Ділянку від вул. Залізничної до вул. Юнаківа заплановано відкрити для проїзду до 9 вересня. Загалом тимчасово закритою для проїзду буде частина вул. Шевченка від вул. Залізничної до вул. Бортнянського", - повідомили у "Львівавтодорі".

Об’їзд місця перекриття, ділянки від вул. Залізнична до вул. Юнаківа, відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху. Зокрема, від центру:

  • вул. Золота – вул. Єрошенка – вул. Варшавська – вул. Винниця;
  • вул. Бортнянського – вул. Комарова – вул. Залізнична;
  • вул. Бортнянського – вул. Братів Міхновських – вул. Городоцька – вул. Левандівська.

До центру:

  • вул. Винниця – вул. Варшавська;
  • вул. Залізнична – вул. Бортнянського;
  • вул. Левандівська – вул. Городоцька.
Із 1 вересня для проїзду транспорту буде перекрито вул. Шевченка на ділянці від вул. Залізничної до вул. Юна..., Фото: пресслужби Львівської міськради

Із 1 вересня для проїзду транспорту буде перекрито вул. Шевченка на ділянці від вул. Залізничної до вул. Юнаківа, Фото: пресслужби Львівської міськради

Читайте також: Всі школи Львова відкриють свої двері 1 вересня, - Садовий

Фото на головній: пресслужби Львівської міськрадиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW