Завдав збитків майже на 120 тисяч грн: на Одещині чоловіка викрили у незаконній порубці деревПоліцейські повідомили про підозру жителю Подільського району у незаконній порубці дерев в особливо охоронюваних лісах. Дії правопорушника завдали державі збитків на суму майже 120 тисяч гривень.

Про це повідомили у пресслужбі поліції.

35-річного дроворуба та чотирьох його помічників поліцейські виявили в одному з урочищ Ананьївського лісового господарства під час завантаження колод сосни кримської у фургон автомобіля. З місця події були вилучені дві бензопили та вантажівка з деревиною.

В ході досудового розслідування поліцейські з'ясували, що громадянин, не маючи лісорубного квитка чи ордера, спиляв одинадцять дерев. А для того, щоб їх завантажити та розвантажити, запросив знайомих, які не були обізнані про відсутність у нього дозвільних документів на цей вид діяльності.

Обстежені соснові лісові насадження виконують функцію захисту ґрунту і підлягають особливій державній охороні. А правопорушник, спилявши їх частину, завдав державі шкоди майже на 120 тисяч гривень.

Слідство кваліфікувало дії фігуранта як незаконну порубку дерев в особливо охоронюваних лісах, що спричинила тяжкі наслідки. Цей злочин передбачений частиною 4 статті 246 Кримінального кодексу України і карається позбавленням волі на строк від п’яти до семи років.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW